Kurumsal

kurumsal

Nar Ahşap Sanayi ve İnşaat Ltd. Şti.

Nar kapı ,  Kapı ve mutfak sektöründe üst sıralarda olmayı hedefleyen , sürekli gelişen teknolijiyi yakından takip eden, zengin ürün yelpazesiyle optimum çözümler sunan kuruluştur. Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerilerimizin beklentilerinin ötesinde maksimum memnuniyet sağlamak, firmamızın ismi gibi güven ve kalite çağrıştıran konumumuzu korumak ve geliştirmek olmazsa olmazımızdır.
Bundan sonrada şirket felsefemiz ; farklı olanı arayarak, ‘’ yeni ve orjinali düşünmek ya da düşünülmüşün daima en iyisini yapmak, mükemmel uyumu mükemmel üretimle yakalamak” olacaktır.

Sektörde önemli bir yer edinen firmamız, Türkiye’nin en büyük yapı marketler zincirinin çözüm ortağı olmuştur. Gücünü; kendisine inanmış iş ortağımız bayilerimizden ve müşteri portföyünden almaktadır. Bu güvene layık olmaya çalışan firmamız kendisini yenileyerek, bilgi ve teknolojiyi yakından takip ederek ürün portföyünü bayi ve müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre genişletmeyi kendisine görev edinmiştir.

Geçen kısa zaman içerisinde prestijli ve büyük hacimli önemli projeleri, en son teknolojik olanaklarla, zamanında tamamlayarak, sektörde ki diğer firmalardan fark yaratmış, kalitesinden ödün vermeden doğru ürüne doğru fiyat uygulayarak ve hizmet sonrası servis kalitesi ile sektördeki yerini üst sıralara çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir.
Şirketimiz kurulduğundan bu yana her şeyin temeli güvenle başlar felsefesiyle, hizmet verdiğimiz şahıs ve şirketleri ” MÜŞTERİ ” yerine ” ORTAK ” olarak benimseyip, verdiğimiz hizmet sonrasında şahıs ve şirketlerde bizi hatırlayacak bir dost bırakmak mutlak hedefimizdir.
Mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerini aşmak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektörümüzde işimiz ve firmamızla ilgili, sahip olunan kalite belgelerine layık hizmet ve üretimle kalitemizi belgeleyip yolumuza devam edeceğiz.

Firmamız güven ve kalite çağrıştıran konumumuzu korumak ve geliştirmek olmazsa olmazımızdır.